Foto galerie

Irsko - zelený ostrov

Irsko (irsky Éire) - nádherný zelený ostrov plný dolmenů, hrobek, kamenných kruhů, keltských křížů a klášterů. Podmanivá krása národních parků, divokého skalnatého pobřeží i vřesovišť na náhorních planinách. Skvělá irská hudba, jež ožívá na ulici i v pohostinných irských pubech se skvělou chutí piva Guinness a whisky.

Prohlédnout »

Skotsko - země golfu a whisky

Skotsko (galsky Alba) – drsná země na severu Anglie, majestátní hory, zelená údolí, starobylé hrady, krajina posetá ovcemi a skotem. Muži v typických sukních, skotské dudy, pověstmi opředená jezera, více než 540 golfových hřišť a samozřejmě výborná skotská whisky. Taková je kolébka golfu.

Prohlédnout »

Island - země ohně a ledu

Island (islandsky Ísland) - země ledovců, sopek, geotermálních pramenů, vodopádů, pastvin a panenské přírody. Vysokých nedostupných hor ale i dalekosáhlých lávových pustin. Obklopený oceánem, jehož vlny brázdí největší savci této planety a jehož pobřeží obývají tisíce ptáků. K tradičním obyvatelům patří ovce, islandští koně a hlavně trpaslíci, bez jejich svolení se zde nepostaví na 1 km silnic.

Prohlédnout »

Norsko - země fjordů a vodopádů

Norsko (norsky Norge) - je symbolem neporušené přírody. Je zde 37 národních parků, nádherné ledovce rozlehlé hory, půvabná údolí, fjordy, které se zařezávají hluboko do pevniny, jezera a vodopády. Téměř třetina země leží za polárním kruhem.

Prohlédnout »

Chorvatsko - země turistiky

Chorvatsko (chorvatsky Hrvatska) – je zemí bohatou na přírodní krásy. Je zde mnoho národních parků, typicky bílé skalnaté pohoří, řeky plné peřejí a vodopádů, nádherné krasové jeskyně, jezera s průzračnou vodou, po nichž se proháněl Vinnetou a hlavně Jaderské moře se svým kouzelným pobřežím, azurově průzračnou vodou a více než tisícem ostrovů.

Prohlédnout »

Naše služby

Live Videoprojekce
Videozáznamy
Prezentační videa
Maturitní plesy
Videoklipy
Web design

Najdete nás zde