Foto galerie

Přírodní park Rokytná

Rokytná - je vodním tokem v západní části Českomoravské vrchoviny. Pramení na náhorních pláních západně od Třebíče ateče směrem na západ.

Za Jaroměřicemi vytváří meandrující tok hluboce zaklesnuté úzké údolí s peřejemi, lemované porosty vrb a olší a smíšeným borovým lesem. Nad zákrutami vodního toku ční vysoké rozervané skály.

Žlutá trasa údolím Rokytné je výjimečná svým klidem a výskytem mnoha vzácných druhů rostlin a živočichů.

Prohlédnout »

Klokočky a Malá Skála

Oblast Klokočských skal leží mezi Turnovem a nejvyšším vrcholem Českého ráje Kozákovem. Skály jsou tvořeny prvohorními svrchnokřídovými pískovci o mocnosti až 60 m, které byly vyzdviženy do plošiny zakončené asi 1600 m dlouhou skalní stěnou.

Malá Skála bývá často nazývána perlou Českého ráje. Leží v malebném údolí řeky Jizery s typickými dominantami Pantheonu a Suchých skal, uprostřed nespoutané přírody plné skalních měst, jakoby symbolicky střežena válcovou věží hradu.

Prohlédnout »

Kokořínsko

Kokořínsko - to je malebná příroda pískovcových skal, překrásných jezírek a opuštěných vesniček. Tento lesnatý kraj je plný skalních útvarů, roklí a romantických zákoutí. Návštěvníkům nabízí nedotčenou přírodu, několik hradů a zámků, ale i zachovalou dřevěnou lidovou architekturu.

Nejnavštěvovanějším místem Kokořínska je hrad Kokořín, a Cinibulkova stezka, která vede nejkrásnějšími partiemi Kokořínského dolu od Romanova k Pokličkám.

Prohlédnout »

 

Naše služby

Live Videoprojekce
Videozáznamy
Prezentační videa
Maturitní plesy
Videoklipy
Web design

Najdete nás zde